Masal Terapi

Tarih: Mart 12, 2017 Gönderen:

Masal Terapi’yi belki 10 belki 20 kez aldım elime, her seferinde vazgeçtim almaktan. Bu Pazar katıldığım ve içinde nefes, mantra ve masal olan Kundalini Yoga çalışmasında tekrar karşıma çıktı. Kitabın özü; “Kendini bir yol ayrımında bulduğunda, kararsızlık yaşadığında, ruhun yolunu kaybettiğinde kitabı çantandan çıkar. Rasgele bir sayfasını aç. Ve okumaya başla…Karşına çıkan masal sana yolunu bulmanda yardım edecek.”

Benim için ilk sayfayı eski iş arkadaşım ve bu seanstaki yoga rehberimiz sevgili MehrunNisa Dilek Eksi açtı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. O sayfayı ben açmış olsam ben de aynı masalı seçerdim büyük ihtimalle.. Bana çok iyi geldi, umarım herkesin hayatında böyle doğru zamanlar ve doğru işaretler olur..

Bu karşılaşmanın tesadüf olmadığı, Dilek’in Zihin odaklı yeni bir çalışma başlatacağı haberi ile kanıtlandı. İlk haftadan başlayarak daha da keyifli hale gelen, keşifler ile dolu dört haftalık çalışmamızı çok güzel hissettiren bir final ile tamamladık. Dört hafta boyunca her an gösterdiği içtenlik, rehberlik ve hem derslere hem kendi adıma zihnime kattığı huzur için Dilek’e pek çok teşekkür ediyorum.

Ayşen Görgün