[rev_slider_vc alias=”anasayfa”]

GELEN GÖRÜŞLER

 

Kundalini Yoga

Tarih: Mart 12, 2017
Dilek hocamla 4 haftalık yapmış olduğumuz zihin gevşetici Kundalini Yoga çalışma serisi, modern gündelik yaşamlarımızda aynı anda birçok görev üstlenerek çalışmayı alışkanlık edinmiş zihnimize gelmiş olduğu Öz’ü yeniden hatırlatma çağrısı niteliğindeydi. Bu süreçte kendi sahip olduğum ruh-beden-zihin üçlüsünün yeni bir enerji ile çevrelendiğini, sinir sistemimin sakinleştiğini, zihinsel yorgunluğumun azaldığını ve düşünce becerilerimin yenilendiğini deneyimledim. İlahi Olan’la senkronize olmak için her gün düzenli olarak uyguladığımız meditasyon yöntemi üzerimde kuvvetli bir etki gösterdi. Ayrıca her hafta anlatılan masallar da, evrenle ve tüm canlılarla olan bağlantımı kuvvetlendiren ihtiyaç duyduğum türden masallardı. Bu keyifli ve kendi iç dünyamızı keşiflerle dolu geçen 4 hafta için Dilek Hoca’ma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sonsuz sevgi ve ışıkla.

ShinyMoon

Masal Terapi

Tarih: Mart 12, 2017
Masal Terapi’yi belki 10 belki 20 kez aldım elime, her seferinde vazgeçtim almaktan. Bu Pazar katıldığım ve içinde nefes, mantra ve masal olan Kundalini Yoga çalışmasında tekrar karşıma çıktı. Kitabın özü; “Kendini bir yol ayrımında bulduğunda, kararsızlık yaşadığında, ruhun yolunu kaybettiğinde kitabı çantandan çıkar. Rasgele bir sayfasını aç. Ve okumaya başla…Karşına çıkan masal sana yolunu bulmanda yardım edecek.”

Benim için ilk sayfayı eski iş arkadaşım ve bu seanstaki yoga rehberimiz sevgili MehrunNisa Dilek Eksi açtı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. O sayfayı ben açmış olsam ben de aynı masalı seçerdim büyük ihtimalle.. Bana çok iyi geldi, umarım herkesin hayatında böyle doğru zamanlar ve doğru işaretler olur..

Bu karşılaşmanın tesadüf olmadığı, Dilek’in Zihin odaklı yeni bir çalışma başlatacağı haberi ile kanıtlandı. İlk haftadan başlayarak daha da keyifli hale gelen, keşifler ile dolu dört haftalık çalışmamızı çok güzel hissettiren bir final ile tamamladık. Dört hafta boyunca her an gösterdiği içtenlik, rehberlik ve hem derslere hem kendi adıma zihnime kattığı huzur için Dilek’e pek çok teşekkür ediyorum.

Ayşen Görgün

Yorum eklemek isterseniz bize yazabilirsiniz.

BU AYIN PAYLAŞIMI

 

Nefes Hayatı Bilince Bağlayan Köprüdür,

Bedenimizi Düşüncelerimizle Birleştirir.

 Thich Nhat Han

 

ETKİNLİKLER

Her Perşembe Kundalini Yoga

Her Perşembe Kundalini Yoga

27 Jun 2024 – 27 Jun 2024
17:30

Her Perşembe Kundalini Yoga

Kundalini Yoga Çalışması

Kundalini Yoga Çalışması

30 Jun 2024 – 30 Jun 2024
14:30

Her Cumartesi Kundalini Yoga

Yogaşala Nişantaşı

Kundalini Yoga Çalışması

Kundalini Yoga Çalışması

19 Jul 2024 – 19 Jul 2024
17:30

Grup Çalışması