Parlak bir canlılıkta enerji alanımızı güçlendirmek etrafımıza bir çekim kuvveti oluşturur. Kundalini yoganın 8 haftalık çok özel bir çalışma serisi ışıldayan beden ve zihin için hazırlandı.

Bedenin alt üç çarkın (kök çakrası, karın altı bölgesi çakrası ve solar plexus dediğimiz güneş ağı diğer bir deyişle mide bölgesi etrafı ) içinde sıkışıp kalmış pranayı (yaşam enerjisini) yükseltip üst çarklara (kalp, boğaz, üçüncü göz ve başın üstündeki çark) doğru alabilmek ve bedende sağlıklı bir prana döngüsüne destek olmak bir çalışma olacak.

Amaç: İlişkilerin düzelmesine katkı, iç görüyü güçlendirerek sezgileri güçlendirme, bedenimizi saran manyetik alanımızı kuvvetlendirerek negatif enerjilerden korunma, ışıltılı bir auranın oluşmasına destek.

Bereket ve bolluk, sahip olduklarımızla değil, etrafa verdiklerimizle ölçülür. Bir gül kokusunu etrafa yayan katmer katmer açılmış noktaya geldiğinde büyük bir çekim kuvveti yaratır, kokusu ve gözalıcı rengiyle etrafa özel titreşim yayar. Biz de bu çalışmayla kendi iç potansiyelimizi kullanarak kendi titreşimimizi farketmeyi hedefleyeceğiz.

4 Kasım 2018’de başlayacak. Pazar akşamları saat 18:30’da başlayacak olup bir buçuk saat sürecek ve haftada bir kez yapacağımız çalışma 8 hafta sürecek. Her bir haftanın özel meditasyonu olacaktır ve ilgili çalışmanın meditasyonu bütün hafta boyunca evde düzenli yapılması beklenir, meditasyonlar eğitmen tarafından takip edilecek. Tüm çalışmalara katılmak önemlidir. Her bir çalışma birbiriyle bağlantılıdır.

Erken kayıt indirimiyle 8 haftalık çalışma serisi 14 Ekim’e kadar Ücret: 650 TL , 14 Ekim’den sonra: 850 TL.

Minimum: 5 kişi ile başlayacaktır.

Not: Kundalini Yoga deneyimi hiç olmayanların en azından bir veya iki kez kundalini yoga dersine önceden girerek kundalini yoga hakkında genel bir izlenim alarak bu çalışmaya katılması tavsiye edilir.

Ön Kayıt ve İletişim için buraya tıklayınız.

Işıldayan Beden ve Zihin için Kundalini Yoga

Yazı dolaşımı