Doğa Sesleri ile Meditasyon, Nefes ve Yoga – Mayıs Çalışması

Hayyalsen ile

Mayıs ayı bahar coşkusuyla yaza giriş kapısı!  Mevsim eşliğinde bedene, duygulara, zihne ve ruha baharı hissettirebilmek için 5 haftalık nefes, yoga ve meditasyon çalışmasına dahil olabilirsiniz.

Amaç, yaşamla uyumda olma halini önce bu çalışmalar içinde küçük küçük deneyimlemek, sonra bunu uyanık yaşama aktarabilmeyi öğrenmektir.

Her hafta farklı bir doğa müziği üzerinde yoğunlaşacağız.

Kumru sesi, arı vızıltısı, deniz dalgası, baykuş sesi, ateş çıtırtısı.

Bu seslerin içindeki uyum bize uyum verecek, kundalini ve hatha yoganın içinden geçerken nefesi derinleştireceğiz.

Stres dolu yaşamla baş edebilmek için modern hayatın antidepresan ilaçlarına mecbur kalmak zorunda değiliz, doğal olanı yerine koyabiliriz, nefes ve bedenin kutsallığını deneyimlediğimizde farklı bir zeka içimizden dışarı akmaya başlar.

Kundalini yoganın güçlü meditasyonları vardır, değiştirmek istediğimiz alışkanlıkları bırakmakta farkedilir destek olabilmektedir. İçinde mudra ( parmak mühürleri ), kol açıları, geometrik beden pozları, mantralar ve nefes vardır.

Hatha yoganın bilgeliğinde atılım enerjisi dengelenmeye başlanır.

Hatha ve kundalini yoga temelli bu özgün Mayıs çalışma grubu 5 Mayıs perşembe ile başlayacak!

Tarihler:

5 Mayıs Perşembe / 12 Mayıs Perşembe / 17 Mayıs Salı / 26 Mayıs Perşembe / 2 Haziran Perşembe

Saat: 21:00 – 22:30 / online zoom

Mayıs ayı çalışması sonunda grup çalışmalarına bir süre ara vereceğiz. Yaz boyunca tek günlük dört beş saatlik yoğun programlar olabilecek. Eylül’de aylık buluşmalarda tekrar görüşmek dileğiyle.

Kayıt ve detay bilgi: bilgi@hayyal.com veya @hayyalsen üzerinden DM ile.

#yoga #nefes #meditasyon #bahar #detox #doğasesi #uyum #kundalini #hatha #eliminasyon #başkabilinç #derinleşme #aylıkgrupçalışması #online #antidepresan

Yoga ve Meditasyon

Yazı dolaşımı