Zihinlerin mantıklı cevaplar bulamadığı bir dönem içinden geçiyoruz. Negatif duyguların ve karamsarlığın yoğunluğunda çıkmazda hissedebilmek çok olağan bir durum, karanlıktayken bir ışık ararız,  bize ses verecek bir can ararız.

Birlikte olmak iyidir.

Bu motivasyonda bir çağrımız olacak:

Ocak ve Şubat ayları boyunca hediye olarak nefes, mantra, meditasyon ve sufi yolunda aydınlık sözler eşliğinde toplumun zihin sağlığına destek olmak niyetiyle her Salı akşamı online 21:00 – 22:15 arası toplanacağız.   4 Ocak 2022’de başlıyor.

Ücretsiz etkinlik kapsamında yapılacak bu iki aylık Salı açık kapı günleri herkese açık.

Özellikle ekonomik açıdan bütçesini bu çalışmalara açamayan ama iç dengesine yardım arayanlar varsa bu çağrıyı onlarla paylaşmanız güzel bir vesile olabilir ve bu şekilde hem kendinize ve de çevrenize anlamlı bir yeni yıl hediyesi vermiş olabilirsiniz.

Bu sürece dahil olup kayıt yaptırmak isteyenler 30 Aralık’a kadar instagram @hayyalsen veya bilgi@hayyal.com üzerinden bağlantıya geçebilir.

#birlikte #meditasyon #ışıklısözler #nefesinönemi #kundalini #mantra #hediye #ışıkheryerde #zihindedenge #açıkkapı #sufiyolu #onlinetkinlik #yeniyilhediyepaketi

Salı Açık Kapı Günleri

Yazı dolaşımı