Elimizin içindeki Mucize !

Avucumuzun içi ve parmaklarımızın eklemleriyle çalışmak, bedenin zekasını bilinçli harekete geçirerek bedeni onarmakta, güçlendirmekte ve zihnin çalışma şeklini düzenleyebilmektedir.

Mudra Bilimi, Renk Terapi, tohumlarla dengeleme ve sesin ilmi ile beraber meditasyon ağırlıklı 5 çalışma olacak, ellerin enerji merkezleri üzerinden yoğunlukla devam edilecek.

Ellerimiz üzerinden hem iç organlarımıza enerji vereceğiz, hem beynimize ve hem de duygularımıza denge verecek teknikleri uygulayacağız.

16 Eylül, 18 Eylül, 23 Eylül, 25 Eylül, 30 Eylül ( saatler: 20:30 – 22:00 ) zoom üzerinden çalışmalar yapılacaktır.

‘Eller içindeki Mucize’ Atölyesinde neler yapacağız?
* Parmaklarımız artı ve eksi şeklinde pozitif ve negatif mıknatıs kutupları gibidir. Sol el ve sağ el de negatif ve pozitif duygular gruplanır.
Negatif bir duygunun pozitif bir duygu ile yer değiştirecek şekilde elin eklemlerine parmak baskıları uygulama, her katılımcının ihtiyacına göre ilgili parmak baskı noktalarını tespit etme.
* Parmaklarımıza renkli kalemler ile çizerek renk terapi uygulama.
* Elin ana enerji noktalarını öğrenme.
* Kalbimize iyi gelen ve parasempatik sinir sistemini güçlendiren bazı ses çalışmaları ve nefes egzersizleri gerçekleştirme.
* Bazı aromatik kokulardan yararlanma:
Örneğin; üşüyen bir yapımız varsa ellerimize hangi yağlar iyi gider, aşırı sıcak bir yapımız varsa hangi aromatik yağlar bizi soğutur.
* Elimiz üzerinden iç organ enerjilerini yükseltmek için fasülye, karabiber, maş fasülyesi gibi tohumları kullanma. Özellikle böbrek enerji meridyeni çok önemli, bu meridyeni tohumlarla güçlendireceğiz.
* Parmak uçlarımızın beynimizle çok yakın ilişkisi var. Bu atölye içeriğine uygun kundalini yoga meditasyonları uygulama, zihnimizi dengeleyecek en az yirmi dakikalık uygulamalar yapmak… ‘Ben bir meditasyonda bu kadar oturamam’ diye düşünenler varsa zamanın burkulmasına şahit olabilirler, çünkü zihni meşgul edecek çok güzel mantralar eşliğinde yapılacak.Atölye çok renkli, çok güzel kokulu, tohumlarla ve ritüelleri olan, sakin bir ritimde ve bir o kadar iyi olma hali verebilecek pratiklerden oluşuyor.

Meditasyonda derinleşme, enerjimiz düştüğünde bedenin iç organlarının enerjisini  canlandırma ve zihni dengeleme için pratik bilgiler atölyenin paylaşımları olacak!
Ayrıca, katılımcının ihtiyacına göre uygulamalardan bir protokol oluşturulacak, 21 gün takip edilecektir.

Ücret: 380 TL, Kundalini yoga eğitmenleri için 350 TL.

İletişim: bilgi@hayyal.com veya instagram @hayyalsen

#kundaliniyoga#meditasyon#sujok#nefes#duygular#denge#ses#elinşifası#mantra#dinginzihin
Elimizin İçindeki Mucize

Yazı dolaşımı